Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Co to jest pianka XLPE?

Orzecznictwo
Chiny Cyg Tefa Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Cyg Tefa Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Niezawodny dostawca z bardzo dobrym serwisem i profesjonalnym zespołem handlowym!

—— Zhang'R

CYG TEFA jest dobrym dostawcą pianki, ma sprawny zespół marketingowy, jest odpowiedzialnym producentem.

—— Mr.Liu

Bardzo dobra jakość pianki IXPE i szybki czas realizacji, profesjonalny zespół zawsze zapewnia najlepszą obsługę dla nas.

—— Kim

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Co to jest pianka XLPE?
najnowsze wiadomości o firmie Co to jest pianka XLPE?
Co to jest pianka XLPE?
Chemicznie usieciowana pianka polietylenowa jest wyjątkowo drobnokomórkową pianką, idealną do projektów i zastosowań wymagających grubszej pianki. ... Dzięki swojej gęstości komórek zamkniętych, XLPE sprawdza się dobrze na rynku jako izolacja termiczna, kompensatory budowlane i uszczelki przemysłowe.

Dzięki gęstości zamkniętych komórek pianka XLPE dobrze sprawdza się na rynku jako uszczelki przemysłowe, izolacja termiczna i kompensatory konstrukcyjne.

Pianka XPE to mocna, sprężysta pianka PE o zamkniętych komórkach, wytwarzana w procesie mieszania, wyciskania i spieniania. Idealnie nadaje się do materiału lub części, która wymaga amortyzacji, tłumienia wibracji, izolacji termicznej oraz jako materiał do amortyzacji produktów w zastosowaniach opakowaniowych. Doskonała pływalność pianki polietylenowej pozwala na stosowanie jej w urządzeniach i urządzeniach flotacyjnych.

Jak wspomniano wcześniej, usieciowana pianka polietylenowa jest również powszechnie stosowana w przemyśle opakowaniowym, a także w urządzeniach pływających - dzięki dużej wyporności i niskiej przepuszczalności wilgoci.

Kilka najczęstszych zastosowań usieciowanej pianki polietylenowej obejmuje:

  • Budowa i budowa specjalnych wypełnień placów zabaw, pasów okapowych i innych.
  • Ogólne zastosowania przemysłowe dla przekładek radarowych, izolacji urządzeń i uszczelek, wyściółki ochronnej i opakowań ochronnych na artefakty.
  • Przemysł transportowy opakowań szklanych, podkładki samochodowe do grzechotania, wodoodporne poduszki, zderzaki i boje morskie oraz uszczelki.
  • Przemysł medyczny dla protez dentystycznych, ortopedycznych, liczników szwów, podkładek dla wózków inwalidzkich i innych.
  • Przemysł sportowy i rekreacyjny dla pancerzy, konstrukcji kajaków, osobistych siedzeń na skuterach wodnych, pasów na ramię do plecaków i innych.
Pub Czas : 2020-01-02 16:33:33 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Cyg Tefa Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Subby

Tel: +8613925229894

Faks: 86-755-26631759

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)