Wyślij wiadomość
Dom Aktualności

wiadomości o firmie Co może zrobić CYG TEFA?

Orzecznictwo
Chiny Cyg Tefa Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Cyg Tefa Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Niezawodny dostawca z bardzo dobrym serwisem i profesjonalnym zespołem handlowym!

—— Zhang'R

CYG TEFA jest dobrym dostawcą pianki, ma sprawny zespół marketingowy, jest odpowiedzialnym producentem.

—— Mr.Liu

Bardzo dobra jakość pianki IXPE i szybki czas realizacji, profesjonalny zespół zawsze zapewnia najlepszą obsługę dla nas.

—— Kim

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Co może zrobić CYG TEFA?
najnowsze wiadomości o firmie Co może zrobić CYG TEFA?
Shenzhen Changyuan Tefa Technology Co., Ltd. (Changyuan Tefa) jest podmiotem powiązanym z notowaną na giełdzie firmą WOER (Shenzhen: 002130). Założona w grudniu 2002 r. Firma Changyuan Special Development zajmuje się badaniami i rozwojem , produkcją i sprzedażą usieciowanych materiałów z pianki PE i PP i jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech. Istnieją dwie bazy w Shenzhen i Huzhou , z ponad dziesięcioma różnymi liniami produkcyjnymi o rocznej zdolności produkcyjnej przekraczającej 6000 ton; Głównymi produktami są: ESD , XPE , IXPE , IXPP i różne materiały kompozytowe oparte na XPE, IXPE, IXPP ; Szeroko stosowane w komunikacji elektronicznej , motoryzacyjnej , chłodnictwie klimatyzacyjnym , budownictwie , sprzęcie sportowym , zaopatrzeniu medycznym i innych gałęziach przemysłu , produkty są sprzedawane w wielu regionach na całym świecie.
1.Najlepsze produkty i usługi : Changyuan Special Development zapewnia klientom różnorodne usieciowane pianki polietylenowe. Główne produkty to: przewodzące IXPE, XPE, IXPE. Obszary zastosowania obejmują elektroniczny obrót i pakowanie, dekorację wnętrz motoryzacyjnych, izolację klimatyzacji, sport i rekreację, materiały do ​​bagażu i obuwia, hydroizolację budynków i inne gałęzie przemysłu. „Sumiennie, szybko, zrób to dobrze raz i nigdy nie usprawiedliwiaj się!” Czy styl pracy Specjalnego Rozwoju Changyuan: Specjalny Rozwój Changyuan zapewnia klientom profesjonalne wsparcie serwisowe z wydajnymi i szybkimi reakcjami, a także zorientowany na klienta System marketingu, logistyki i usług badawczo-rozwojowych zyskał uznanie na rynku.

2. Ciągłe innowacje techniczne : Changyuan Sp ecial Hair jest zaangażowany w ciągłe innowacje techniczne i uzyskał wiele patentów. Uzyskał 14 autoryzowanych patentów, z czego 2 są patentami na wynalazek. Opierając się na Centrum Badawczo-Rozwojowym Grupy Changyuan i stacji doktorskiej, firma poczyniła nieustanne wysiłki w celu poprawy wyposażenia produkcyjnego i procesów aktualizacji. Od 2008 r. Sukcesywnie realizuje projekty w celu zbadania i opracowania piankowej powłoki rurowej , wysokiej elastyczności XPE , rozwoju materiału IXPE, rozwoju materiału maty jogi TPE , niskiego podwójnego miękkiego przewodzącego DNPD , testu modyfikacji mieszania PE o wysokim i niskim wskaźniku topnienia i innych przedmioty .

3.Wysokiej jakości klienci: wysokiej jakości baza klientów przynosi firmie ciągły rozwój. Changyuan Special Development przeszedł identyfikację wielu międzynarodowych klientów takich marek, jak Huawei, Samsung, Nike, Volkswagen, General Motors i Gree.

4. Lean Management: Changyuan Special Development przestrzega zasady usługi: „Jakość i marka są podstawą Changyuan, a zadowolenie klienta jest wieczną pogonią za Changyuan”. Szanuje wiedzę, szanuje innowacje, zachęca do rozwoju osobistego i dąży do tworzenia kultury korporacyjnej „” Uczciwość, tolerancja, pasja, szacunek ”, posuwaj się naprzód, kontynuuj innowacje i staraj się być liderem w branży!

Pub Czas : 2020-03-27 10:06:36 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Cyg Tefa Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Suby

Tel: +8613925229894

Faks: 86-755-26631759

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)